kommentek

• Szent.J.: Man. City 6 milliós ajánlatát utasította el ma az AS Roma, Marquinhos játékjog... (2013.01.30. 20:49) De Rossi a PSG játékosa lesz?

címke

a (7) as (3) asroma (6) bajnokok (3) baldini (3) foci (4) inter (5) kupa (5) milan (3) olasz (5) olaszország (3) roma (15) sabatini (3) serie (7) stekelenburg (4) totti (12) zeman (6) címkefelhő

CSZKA Moszkva - PSV 0-1

Egy jó kép a mai eseményekről, katt ide!

4. Dinamo Kijev50054-16-120

A mérközésen végig a Roma irányitotta a játékot, gyorsan jöttek is a gólok. A 4. percben a csúcsformában lévő Panucci megszerezte a vezetést, és utána jött a folytatás is, Giuly és Vucinic góljával már a szünetben 0-3 volt az eredmény. A második félidőben sajnos (!) DeRossi megsérült. Jött még Kijevi szépités is, és a végén Vucinic második gólja. A végeredmény 1-4, ezzel a Roma a csoportja 2. helyéről egy fordulóval a csoportkör vége előtt biztositott magának helyet a rájátszásos szakaszban. Várhatjuk a sorsolást. A M.U. forditott és megverte a Sportingot, ezzel biztositva csoportelsőségét, a Sporting ezzel az eredménnyel az UEFA Kupába zuhat, míg a Kijev elbúcsúzik az Európai Kupaszerepléstől!