kommentek

• Szent.J.: Man. City 6 milliós ajánlatát utasította el ma az AS Roma, Marquinhos játékjog... (2013.01.30. 20:49) De Rossi a PSG játékosa lesz?

címke

a (7) as (3) asroma (6) bajnokok (3) baldini (3) foci (4) inter (5) kupa (5) milan (3) olasz (5) olaszország (3) roma (15) sabatini (3) serie (7) stekelenburg (4) totti (12) zeman (6) címkefelhő

20:30 Cagliari 0-2 Inter Milan

A Juventus tudott nyerni Romában, a Lazio vendége ként, ezzel továbbra is a vezető négyes tagja marad, sőt a vasárnapi eredmények után kijelenthető, hogy felzárkózott a másik Romai csapatra! Az Udinese meglepetés vereséget szenvedett délen, bár a Catania vendégeként mindenkinek nagyon oda kell figyelni.

Torino - Roma 0-0
A vendég csapata az első félidőben csapnivalóan játszott, a csodának köszönhető, hogy a hazaiak nem szerezték meg a vezetést. A mérkőzésen Totti sérülése miatt nem játszott, ez meglátszott a csapaton. El kellene a vezetőségnek azon gondolkodni, ilyen félidőket látva, hogy nem kell e vásárolni hasonló kaliberű játékosokat, Totti pótlására illetve mellé. Hiszen a Capitano lassan befejezi pályafutását, amit az elmúlt egy évben 2 nagyon súlyos sérülés is tarkított. A második játékrészre Spalletti felrázta a csapatot, és jobban játszottunk, sőt az utolsó negyedórában már uraltuk a mérkőzést, rengeteg helyzetet kialakitva. Vucinic elleni szabálytalanság miatt nem kaptuk meg a jogosnak látszó büntetőt, ezt kompenzálva a játékvezető pár perccel később kiállitott egy hazai játékost. Összeségében rengeteget vesztett a csapat a hétvégén, hiszen felzárkózott a Juventus, és jelentős előnybe került a címvédő Inter. "Nagyon agresszívan játszó csapattal találtuk magunkat szembe ma délután. Sokkal motiváltabbak voltak, de a végén még mi nyerhettük volna meg a meccset, bár az nem lett volna igazságos." - nyilatkozta Spalletti a mérkőzés kapcsán.

Cagliari - Inter 0-2
A listavezető magabiztos győzelmet aratott, Cruz és Suazo góljaival. Továbbra is ellentmondást nem tűrően menetelnek, talán ezt a menetelést a hétvégi milánói derbin megtörhetné a lendületbe jött Milan. Bizzunk benne!

A Milan megnyerte a Klub Világbajnokságot! Gratulálunk a Csapatnak!

1. Internazionale 16 12 4 - 35-8 +27  40
2. Roma 16 9 6 1 31-18 +13  33
3. Juventus 16 9 5 2 33-15 +18  32
4. Udinese 16 8 4 4 20-19 +1  28
5. Fiorentina 16 6 7 3 21-15 +6  25
6. Palermo 16 6 6 4 23-25 -2 24
7. Napoli 16 6 4 6 24-21 +3  22
8. Sampdoria 16 6 3 7 22-22 0 21